Послуга “Тривожна кнопка”

Забезпечити надійну охорону об’єктів торгівлі, офісних приміщень, банків, навчальних закладів та інших установ допомагає спеціальний пристрій — «тривожна кнопка». Це портативна бездротова сигналізація, яка передає сигнал тривоги в головний охоронний пункт, на центральний пульт. У випадку проникнення на територію об’єкта зловмисників, при спробах пограбування і інших небезпечних для майна і життя ситуаціях за допомогою кнопки можна викликати охорону. Після передачі сигналу екіпаж прибуде в найкоротші терміни в повній готовності.

Як встановити кнопку тривоги?

Фахівці ПП “Стражнік” оперативно і професійно встановлять тривожну кнопку в квартирі, будинку, офісному приміщенні. Ми пропонуємо свої послуги підключення до центрального пульту охорони школам, вузам, торговим та адміністративним установам.

Перш ніж виконати установку тривожної кнопки, проводяться розрахунки, в яких враховуються особливості планування будівлі або приміщення, розстановка меблів і інші важливі нюанси. Для зручності і більш надійного захисту тривожна кнопка може бути встановлена ​​в декількох місцях, наприклад, на складі та на ресепшне.

Тривожна кнопка монтується в місцях, де порушник не зможе її помітити, а персонал зможе без проблем її натиснути. Для зручності експлуатації пристрій розташовується під столом, прилавком або просто на підлозі.

Крім стаціонарного кнопки, можна використовувати мобільний. Для цього не потрібний монтаж, а сам пристрій нагадує брелок. Такий кнопкою, у разі виникнення небезпеки, можна скористатися в будь-якій точці приміщення.

Які переваги тривожної кнопки?

Тривожна кнопка володіє наступними незаперечними перевагами:

  • висока надійність системи. Інформація може передаватися по двох каналах, один з яких — основний, другий — додатковий (на випадок, якщо перший з яких-небудь причин не спрацює);
  • ефективність охорони об’єкта, майна та безпеки персоналу;
  • оперативність. Група швидкого реагування прибуде в лічені хвилини;
  • вигідні ціни на обладнання та гнучка система розрахунку вартості робіт.

Тривожна кнопка — ваша додаткова безпека

Тривожна кнопка в різних установах стала поширеним явищем. При цьому її не варто використовувати як основну охоронну систему. Особливість пристрою — у тому, що привести його в дію, тобто викликати наряд, можна тільки натисненням. Для цього потрібна присутність персоналу. У денний час це може бути черговий, секретар, продавець, портьє, а вночі — штатний сторож. У кожному разі, у нічний час та у вихідні ми рекомендуємо використовувати інші системи для охорони приміщення, що працюють в цілодобовому режимі. Це дозволить забезпечити комплексну і надійний захист від несанкціонованого вторгнення. Для отримання додаткових консультацій звертайтеся до наших фахівців.

Догори