Пожежна сигналізація

Блок-схема пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації — сукупність технічних засобів, призначених для виявлення пожежі, обробки, передачі в заданому вигляді повідомлення про пожежу, спеціальної інформації та автомптичних установок пожежогпсіння і включення виконавчих установок систем протидимного захисту технологічного та інженерного обладнання, а також інших пристроїв протипожежного захисту.

Установки і системи пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі повинні забезпечувати автоматичне виявлення пожежі за час, необхідний для включення систем оповіщення про пожежу з метою організації безпечної (з урахуванням допустимого пожежного ризику) евакуації людей в умовах конкретного об’єкта.

Системи пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі повинні бути встановлені на об’єктах, де вплив небезпечних факторів пожежі може призвести до трпаматизму та загибелі людей.

http:// strazhnik.km.ua пропонує найсучасніші системи пожежної безпеки. Забезпечує повний цикл із продажу, встановлення та обслуговування необхідного обладнання.

Догори